Универсальная щётка для мойки машины на amazon.com
27.09.2018

Универсальная щётка для мойки машины на amazon.com

Всі хочуть, щоб їхня машина була чиста, просто блищала від чистоти. Але, напевно, не всі люблять це робити. І лише деяким цей процес приносить задоволення. Чому багато сахаються, коли справа стосується миття будь-яких домашніх транспортних засобів? Краще піти на автомийку, або щоб це зробив хтось інший. Проблема навіть не в тому, що потрібно чистити автомобіль, мотоцикл або велосипед, проблема в непрактичності аксесуарів, їх нестабільності під час процесу. Наприклад, незручно однією рукою тримати кінець шланга, а іншою змивати бруд щіткою. А як утомливо чистити в недоступних місцях, куди рукою просто ніяк не добратися? Людина мучиться, поки все вимиє ретельно. Та ще й безмірно ллється вода. Ніякої економії! Це ніяк не допоможе вам позбутися великих рахунків за воду. А якщо ще вода холодна, руки замерзли. Брр! Щітка падає з рук, і багато іншого. Існує багато хороших і якісних аксесуарів для миття машин, але для більшої практичності і ефективності ми пропонуємо вашій увазі універсальні миючі пристрої на сторінці amazon.com, недорого. Brush Hero SOAP STARНасадка, розроблена у відповідь на споживчий попит, - Soap Star створює піну для універсального очищення. Використовуйте з включеним 7-подібним розпилювачем або зі щіткою, яка чистить, для відмінного чищення. Легка, ефективна, дивовижна.Ви також можете використовувати її разом зі щіткою Brush Hero для комбінування піни з миючим засобом. Для використання з Brush Hero просто замініть всю ручку на мильну насадку. Легко перемикайтеся з мильного режиму на режим полоскання за допомогою простої системи клапанів. Використовуйте чорний клапан для управління потоком води. Використовуйте синій клапан, щоб вибрати тільки воду, вибрати мило і піноутворення або наповнити мильну камеру. Brush Hero Pro- Wheel Brush with Metal Flow Control TriggerВикористовуйте білу щітку для складних робіт, а чорну щітку для чутливих поверхонь. Цей унікальний пристрій поєднує в собі всі переваги силових інструментів для чищення з простою здатністю води очищувати. Brush-Hero - пристрій, який підійде для чищення шин, дисків та важкодоступних місць. Він допоможе ретельно вимити складні ділянки, такі як решітки і логотипи вашого автомобіля. Brush-Hero - дозволяє виконувати все це, і багато іншого без використання електрики або акумуляторів. Цей пристрій оснащений простою турбіною, яка обертається від потоку води з вашого садового шланга. AOZEN car wash brushЦе ідеальний помічник для мийки, сушки, вощіння, напилення і полірування ваших автомобілів і побутового обладнання, добре підходить для мийки автомобілів. Автоматичний ротаційний водовід не потребує електрики, економить час і енергію. Використовуйте нашу службу доставки Meest America. Ми з задоволенням виконаємо ваші прохання і доставимо вашу посилку до вас додому, через океан, морем або літаком, за доступною ціною, безпечно і швидко - в Україну, Росію та країни СНД.

Our news

Вспоминаем и чествуем погибших героев 🇺🇸

Вспоминаем и чествуем погибших героев 🇺🇸

В этот День памяти, Meest-America присоединяется к чествованию мужественных мужчин и женщин, которые принесли огромную жертву, служа в армии США

Поздравляем с Днем матери

Поздравляем с Днем матери

У любви нет границ, и даже тысячи километров не станут преградой, чтобы подарить её.

Пасхальное Промо

Пасхальное Промо

Отправляйте посылки на Пасху своим близким

Грузовые и коммерческие перевозки

Грузовые и коммерческие перевозки

Обеспечьте международное перемещение вашего бизнеса с помощью Meest America Cargo.

Снижена цена на доставку посылок в Узбекистан

Снижена цена на доставку посылок в Узбекистан

Специальная фиксированная цена для небольших посылок

Meest America становится партнером Национальной Почты Америки

Meest America становится партнером Национальной Почты Америки

Для вашего удобства мы объявляем о дополнительном способе Drop-Off.

День благодарения - ОФИС ЗАКРЫТ

День благодарения - ОФИС ЗАКРЫТ

Счастливого Дня Благодарения!

Прогрессивные компании США придерживаются принципа Meest Fulfillment

Прогрессивные компании США придерживаются принципа Meest Fulfillment

Рынок электронной коммерции США перешагнул отметку в 1 трлн. долл. По данным отчета экспертов Comscore, в 2022 году он вырос на 21%, достиг 1,09 трлн. долл. и продолжает расти. Активный рост онлайн-торговли в США позволил появиться новым услугам. 3PL fulfillment – одна из них.