Развивающая гусеница Think & Learn Code-a-Pillar
01.06.2018

Развивающая гусеница Think & Learn Code-a-Pillar

Дошкільнята хочуть досліджувати навколишній світ, адже для них кожен день приносить нові враження. Завдання батьків - зробити процес вивчення цікавим і захоплюючим, щоб малюк із задоволенням відкривав нові горизонти. Іграшка Think & Learn Code-a-Pillar, представлена ​​на amazon.com, дозволить вашій дитині сміливо експериментувати, вчитися і розвиватися. Як стверджує розробник, девіз Code-a-pillar: «Надихати маленьких учнів бути великими мислителями!». Як працює гусениця Think & Learn Code-a-Pillar от Fisher-Price? Принцип гри простий: малюкові необхідно з'єднувати і розбудовувати сегменти гусениці в найрізноманітніших варіаціях, щоб Code-a-pillar змінював свій шлях. Це завдання посильне навіть для найменших експериментаторів, починаючи від 3 років. У той же час, гра навчає таким навичкам, як планування, критичне мислення, послідовні дії.Think & Learn Code-a-Pillar от Fisher-PriceГусениця Think & Learn включає 1 сегмент зі звуком, 1 моторизовану головку, 2 секції повороту вліво, 2 секції повороту право і 3 прямих сегменти. Перебудовуючи сегменти, дитина тренується мислити самостійно, при цьому не полишаючи захоплюючої гри. Як тільки дія відбулася, кожен сегмент загоряється підсвічуванням.Think & Learn Code-a-Pillar от Fisher-PriceВи також можете допомагати своєму малюкові встановлювати цілі, наприклад, вибудовуючи смугу перешкод по кімнаті. Або намалюйте разом карту. Нехай дитина гарненько подумає, як дійти до фінішу. Моторизований сегмент голови оснащений підсвічуванням, кумедними звуками і миготливими очима, щоб оживити Code-A-pillar.Think & Learn Code-a-Pillar от Fisher-PriceГусениця Think & Learn розвиває пам'ять, навички виявлення, міркування, дрібну моторику рук малюка. Дитина може наочно переконатися, що його дії призводять до результату. Він побачить, що правильно підібрані секції приводять в рух гусеницю, яка цікаво звивається з боку в бік! Займайтеся розвитком з раннього віку, прищеплюючи дитині інтерес до наукових експериментів і вирішення завдань. Успішного і приємного шопінгу на amazon.com! Служба доставки Meest America доставить вашу посилку в максимально стислі терміни і за доступною ціною. Працюємо безпечно і швидко - доставка в Україну, Росію, Узбекистан, Казахстан, Киргизстан, Грузію і країни СНД.      

Our news

Вспоминаем и чествуем погибших героев 🇺🇸

Вспоминаем и чествуем погибших героев 🇺🇸

В этот День памяти, Meest-America присоединяется к чествованию мужественных мужчин и женщин, которые принесли огромную жертву, служа в армии США

Поздравляем с Днем матери

Поздравляем с Днем матери

У любви нет границ, и даже тысячи километров не станут преградой, чтобы подарить её.

Пасхальное Промо

Пасхальное Промо

Отправляйте посылки на Пасху своим близким

Грузовые и коммерческие перевозки

Грузовые и коммерческие перевозки

Обеспечьте международное перемещение вашего бизнеса с помощью Meest America Cargo.

Снижена цена на доставку посылок в Узбекистан

Снижена цена на доставку посылок в Узбекистан

Специальная фиксированная цена для небольших посылок

Meest America становится партнером Национальной Почты Америки

Meest America становится партнером Национальной Почты Америки

Для вашего удобства мы объявляем о дополнительном способе Drop-Off.

День благодарения - ОФИС ЗАКРЫТ

День благодарения - ОФИС ЗАКРЫТ

Счастливого Дня Благодарения!

Прогрессивные компании США придерживаются принципа Meest Fulfillment

Прогрессивные компании США придерживаются принципа Meest Fulfillment

Рынок электронной коммерции США перешагнул отметку в 1 трлн. долл. По данным отчета экспертов Comscore, в 2022 году он вырос на 21%, достиг 1,09 трлн. долл. и продолжает расти. Активный рост онлайн-торговли в США позволил появиться новым услугам. 3PL fulfillment – одна из них.