Радійте і смійтеся разом із Giggle!

Радійте і смійтеся разом із Giggle!

cold-weather-collectionНевід’ємною складовою життя наших дітей є іграшки. Вони сприяють розвитку та навчанню малюків, приносять їм радість та задоволення. Іграшки повинні бути безпечні, виготовлені з екологічно чистих та якісних матеріалів, яскраві, барвисті і викликати у дитини позитивні емоції. На жаль, не завжди ми можемо придбати такі забавки, які б відповідали нашим уподобанням та санітарно-гігієнічним нормам. Тому до вибору дитячих іграшок треба поставитися дуже відповідально. Саме іграшки, придбані у дитячому інтернет-магазині Giggle, можуть задовольнити потреби наших дітей. Giggle пропонує широкий асортимент товарів відомих брендів для діток різних вікових груп. Це одяг, аксесуари, миючі засоби, і, звичайно ж, іграшки. Магазин пропонує такі категорії: дитячі іграшки для наймолодших, ляльки та плюшеві іграшки, екологічні та дерев’яні іграшки, каталки та іграшки з натисканням,  товари для навчання та активних ігор, книги та ін. Деякі з них поділяються ще на підвиди. До категорії дитячих іграшок належать іграшки раннього розвитку, розвиваючі килимки, рухомі (мобільні), плюшеві іграшки; до групи навчальних ігор – музичні іграшки, мистецтво і ремесла, навчальні та творчі ігри тощо. Тут ви знайдете забавки для малюків віком від 0 до 3-х місяців, від 3 до 24-х місяців та старших діток. У магазині можна придбати товари відомих брендів Manhattan Toy, Skip Hop, Plan Toys, Tegu, Janod, Hape, Cloud B.

Наприклад, для найменших можна придбати м’які іграшки у формі жирафки чи гіпопотамчика яскравого рожевого та блакитного кольорів відповідно. Миле дружнє «обличчя» тваринки викликає радість у дитини, а ніжні звуки колискової Моцарта, які звучать, коли потягнути за кільце, – заспокоюють її. Яскраві стрічки декору також подобаються малюкам. Брязкальце у формі кільця з кольоровими кульками та слоником потішить немовляток. Ціна - $ 20.00.

giggle-giraffe

Плюшеві іграшки у формі милого левчика, набір звіряток із джунглів і музичний слоник виготовлені з натуральної бавовни. Яскравого кольору, приємні на дотик, різноманітні за формою, вони обов’язково стануть улюбленцями ваших дітей. Плюшевий лев – інтерактивна іграшка, в основі якої є стержень, на який насаджуються м’які кольорові кільця. Вона розвиває рухові навички дитини. Ексклюзивний набір звіряток цікавий різноманітністю видів та кількістю. Матеріал містить натуральні барвники. Плюшевий слоник – музична забавка, що грає колискову. Ціна іграшок - $36.00, $ 16.00 та 25.00 відповідно.

giggle-giraffe-organic

М’які кольорові кубики гарної текстури та яскравих кольорів можна придбати зі знижкою - $ 4.98. Вони допомагають розпізнавати форму, а пластикові та дерев’яні кільця служать для прорізування зубів.

giggle-giraffe-toy

Для малюків пропонуються також інтерактивні мати та килимки. Інтерактивні функції стимулюють сенсорний та м’язовий розвиток дитини. Висячі іграшки мають приховані звуки, що допомагають розвитку слуху, формують розуміння причини та наслідку. Килимки мають безліч різних текстур для тактильної стимуляції. Ніжна кольорова гама милує зір малюка.

Ціна - $ 80.00.

giggle-giraffe-skip

Для старших дітей корисними будуть іграшки, що сприяють навчанню і творчості. Це, наприклад, іграшки у формі дерева чи святкового торта. Під час забави з допомогою цього дерева можна здійснювати певні рухи та чути звуки. Така іграшка цікава буде для хлопчиків, які люблять майструвати. Двошаровий ароматизований торт до дня народження підійде для дівчаток, які мріють готувати та частувати своїх близьких.

giggle-giraffe-vertiplay

Мобільні іграшки здатні захопити дитячу увагу та концентрувати її на рухомих предметах. Різної форми, кольорової гами, часто з музикою, вони прикрасять ліжечко вашої дитини. Барвисті кульки ручної роботи, що обертаються, зроблені з м’якої вовни. Вони мають чудовий дизайн. Коштують $ 70.00. Музичний мобіль, що поєднує 4 іграшки (місяць, серце, ведмедик та кролик), грає заспокійливу приємну мелодію. Ціна - $ 60.00. П’ять різнокольорових фігурок, які рухаються, можна придбати за $ 52.00.

giggle-giraffe-petit

Для всебічного розвитку малюків незамінними є книги. Цікаві книжечки для малят, які допоможуть вивчити кольори, цифри або навчитися змішувати фарби, ілюстровані яскравими малюнками. Їх можна купити за $14.99 та 15.99 відповідно.

giggle-giraffe-mix

Якщо Ви ще досі вагаєтесь, то завітайте на сторінку Giggle і переконайтесь, що іграшки для дітей – це цілий світ відкриттів ! Гарних Вам покупок, і знайте, що з цими іграшками ваша дитина в безпеці, а у вас з’явиться вільна хвилинка для себе. Використай купон на знижку від магазину при замовленні та отримай ще більшу економію на покупках.

giggle-giraffe-fall

Реєструйся в особистому кабінеті  my.meest, отримуй свою безкоштовну адресу в США і вперід за покупками !!!  Доставка у будь-який куточок України з інтернет-магазинів Америки - лише $8 за посилку з доставкою до рук.

Our news

Поздравляем с Днем матери

Поздравляем с Днем матери

У любви нет границ, и даже тысячи километров не станут преградой, чтобы подарить её.

Пасхальное Промо

Пасхальное Промо

Отправляйте посылки на Пасху своим близким

Грузовые и коммерческие перевозки

Грузовые и коммерческие перевозки

Обеспечьте международное перемещение вашего бизнеса с помощью Meest America Cargo.

Снижена цена на доставку посылок в Узбекистан

Снижена цена на доставку посылок в Узбекистан

Специальная фиксированная цена для небольших посылок

Meest America становится партнером Национальной Почты Америки

Meest America становится партнером Национальной Почты Америки

Для вашего удобства мы объявляем о дополнительном способе Drop-Off.

День благодарения - ОФИС ЗАКРЫТ

День благодарения - ОФИС ЗАКРЫТ

Счастливого Дня Благодарения!

Прогрессивные компании США придерживаются принципа Meest Fulfillment

Прогрессивные компании США придерживаются принципа Meest Fulfillment

Рынок электронной коммерции США перешагнул отметку в 1 трлн. долл. По данным отчета экспертов Comscore, в 2022 году он вырос на 21%, достиг 1,09 трлн. долл. и продолжает расти. Активный рост онлайн-торговли в США позволил появиться новым услугам. 3PL fulfillment – одна из них.

Все подробности о перевозках в контейнерах

Все подробности о перевозках в контейнерах

Морские перевозки контейнеров – одна из самых недорогих и перспективных логистических услуг. Консольные контейнерные перевозки и перевозки с полной загрузкой одинаково популярны среди компаний. Ознакомьтесь с принципами работы контейнерных перевозок и проконсультируйтесь со специалистами компании Meest по любому вопросу.