Проекционная лазерная клавиатура
01.07.2018

Проекционная лазерная клавиатура

Ми вже обговорювали з вами поняття майбутнього під призмою різних точок зору, але  кожна людина має своє уявлення майбутнього, свої маркери - власні зміни в порівнянні з минулим. Сьогодні все робиться за допомогою комп'ютерів і різних інтерактивних програм. Ці методи і атрибути процесів майбутньої технології полегшують наше життя. Але не потрібно при цьому забувати, що машина - це всього лише машина, неживий шматок заліза. Людина - це вища форма всесвіту, хоч і фізично більш вразлива, ніж деякі примітивні життєві форми. Не можна ставити штучний розум або технологію вище за творця людини. Можливості людини недалекі від надлюдини в фізичному плані. Комп'ютерні технології відкрили перед нами новий віртуальний світ, де і проектується змодельована картина зовнішнього світу, включаючи всі фізичні закони. Щоб керувати всіма цими процесами використовуються найдосконаліші периферійні атрибути для введення потрібної інформації і отримання її. Саме інформація є найголовнішим ресурсом для будь-якої сфери діяльності і процесів. Ми пропонуємо вам придбати одну модель такого атрибуту. Це комп'ютерна клавіатура, але непроста, а проекційна. Вона перетворює будь-яку плоску поверхню в модель клавіатурної схеми для більш ефективного введення. Часто в щілини звичайної клавіатури потрапляє різне сміття: крихти з сендвіча, пил, буває, на неї випадково проливається якась рідина. А ця клавіатура як з фантастичного голографічного фільму. Тепер у вас є можливість придбати таку новинку інноваційних технологій. І недорого - всього за 29.95 $ на сторінці американського інтернет магазину  amazon.com. Mini Wireless Projection Virtual Bluetooth Laser KeyboardЦя клавіатура оснащена бездротовими Bluetooth динаміками. Ви можете використовувати її не тільки як бездротову проекційну клавіатуру, але і як Bluetooth-динамік для iPhone 4, iPad, планшетних ПК, Android-смартфонів, ноутбуків і ПК. Було змінено порт mini USB на порт Micro USB, щоб бути сумісним з великою кількістю кабелів USB. Навіть якщо ви втратили кабель USB, ви можете легко знайти сумісний. Модернізована внутрішня батарея ємністю від 600 мАг до 1000 мАг. Вона може працювати набагато довше. Ця клавіатура підтримує автоматичний режим очікування. Коли ви залишите її саму на 8 секунд, вона автоматично переключиться в режим економії енергії. Mini Laser keyboardВіртуальна клавіатура Atongm оснащена міні-динаміками Bluetooth, які підтримують голосові повідомлення і музику.Швидке і точне введення даних. Швидкість виявлення понад 350 символів за хвилину і низьке енергоспоживання. Сумісність з Windows, Mac, iOS, Android. Останній сенсорний модуль розпізнає місце розташування і рух пальців. Використовуйте нашу службу доставки Meest Ameriсa. Ми з задоволенням виконаємо ваші прохання і доставимо вашу посилку до вас додому, через океан, морем або літаком, за доступною ціною, безпечно і швидко - в Україну, Росію та країни СНД.

Our news

Поздравляем с Днем матери

Поздравляем с Днем матери

У любви нет границ, и даже тысячи километров не станут преградой, чтобы подарить её.

Пасхальное Промо

Пасхальное Промо

Отправляйте посылки на Пасху своим близким

Грузовые и коммерческие перевозки

Грузовые и коммерческие перевозки

Обеспечьте международное перемещение вашего бизнеса с помощью Meest America Cargo.

Снижена цена на доставку посылок в Узбекистан

Снижена цена на доставку посылок в Узбекистан

Специальная фиксированная цена для небольших посылок

Meest America становится партнером Национальной Почты Америки

Meest America становится партнером Национальной Почты Америки

Для вашего удобства мы объявляем о дополнительном способе Drop-Off.

День благодарения - ОФИС ЗАКРЫТ

День благодарения - ОФИС ЗАКРЫТ

Счастливого Дня Благодарения!

Прогрессивные компании США придерживаются принципа Meest Fulfillment

Прогрессивные компании США придерживаются принципа Meest Fulfillment

Рынок электронной коммерции США перешагнул отметку в 1 трлн. долл. По данным отчета экспертов Comscore, в 2022 году он вырос на 21%, достиг 1,09 трлн. долл. и продолжает расти. Активный рост онлайн-торговли в США позволил появиться новым услугам. 3PL fulfillment – одна из них.

Все подробности о перевозках в контейнерах

Все подробности о перевозках в контейнерах

Морские перевозки контейнеров – одна из самых недорогих и перспективных логистических услуг. Консольные контейнерные перевозки и перевозки с полной загрузкой одинаково популярны среди компаний. Ознакомьтесь с принципами работы контейнерных перевозок и проконсультируйтесь со специалистами компании Meest по любому вопросу.