Настольный футбол Driftwood 56-in Foosball Table на overstock.com
06.02.2018

Настольный футбол Driftwood 56-in Foosball Table на overstock.com

Якщо ви прихильник захоплюючих спортивних розваг, де вирують неабиякі пристрасті, а рівень протиборства часом зашкалює в азартній ейфорії, тоді ласкаво просимо на overstock.com, де ви зможете знайти саме те, що потрібно! Настільний футбол Driftwood 56-in Foosball Table є флагманом всього ігрового майданчика Hathaway Games. Це ідеальна гра для парного суперництва, яка зміцнює командний дух і спортивний інтерес! Настільний футбол Driftwood 56-in Foosball Table: легенда в дії! Кікер або настільний футбол - гра, що не втрачає популярність вже понад півстоліття. Foosball Table розвиває дрібну моторику і гарантує масу позитивних емоцій від активного відпочинку в колі друзів і сім'ї. Також її нерідко використовують для організації розважальних корпоративних заходів.Сьогодні кікер офіційно визнаний видом спорту з уніфікованими, усталеними правилами і змаганнями міжнародного класу в багатьох країнах. Не пропустіть і ви можливість насолодитися захоплюючою грою!Driftwood 56-in Foosball Table виготовлений з міцного МДФ-матеріалу із зовнішнім меламіновим покриттям і гарною обробкою в благородному класичному стилі. Поперечні балки і масивні ніжки з опорними штангами забезпечують конструкції чудову стабільність. А як приємний бонус виробник передбачив 4 тримачі для склянок по периметру столу, виготовлених з нержавіючої сталі. Для зручності управління гравцями в Driftwood 56-in Foosball Table передбачені хромовані сталеві стрижні з ергономічними ручками. Гра буде легкою і приємною, без відчуття швидкої втоми. З інших приємних особливостей ігрового столу можна також виділити наступні:
  • підняті кути ігрової поверхні;
  • роликові підшипники E-Z і ABS-зрівноважені гравці, які утримують м'яч в грі для безперервної дії;
  • вбудована система повернення м'яча.
Стіл Driftwood Foosball Table був виготовлений не тільки для того, щоб виглядати ефектно, але і був створений, щоб грати ефектно! Пориньте в світ азартних змагань, захоплюючої гри, складних комбінацій і феєричної маневреності разом з настільним футболом Driftwood 56-in Foosball Table! А інтернет-магазин overstock.com зробить вашу мрію реальною. Успішного і приємного шопінгу! Служба доставки Meest America доставить вашу посилку в максимально стислі терміни і за доступною ціною. Працюємо безпечно і швидко - доставка в Україну, Росію, Узбекистан, Казахстан, Киргизстан, Грузію і країни СНД.

Our news

Вспоминаем и чествуем погибших героев 🇺🇸

Вспоминаем и чествуем погибших героев 🇺🇸

В этот День памяти, Meest-America присоединяется к чествованию мужественных мужчин и женщин, которые принесли огромную жертву, служа в армии США

Поздравляем с Днем матери

Поздравляем с Днем матери

У любви нет границ, и даже тысячи километров не станут преградой, чтобы подарить её.

Пасхальное Промо

Пасхальное Промо

Отправляйте посылки на Пасху своим близким

Грузовые и коммерческие перевозки

Грузовые и коммерческие перевозки

Обеспечьте международное перемещение вашего бизнеса с помощью Meest America Cargo.

Снижена цена на доставку посылок в Узбекистан

Снижена цена на доставку посылок в Узбекистан

Специальная фиксированная цена для небольших посылок

Meest America становится партнером Национальной Почты Америки

Meest America становится партнером Национальной Почты Америки

Для вашего удобства мы объявляем о дополнительном способе Drop-Off.

День благодарения - ОФИС ЗАКРЫТ

День благодарения - ОФИС ЗАКРЫТ

Счастливого Дня Благодарения!

Прогрессивные компании США придерживаются принципа Meest Fulfillment

Прогрессивные компании США придерживаются принципа Meest Fulfillment

Рынок электронной коммерции США перешагнул отметку в 1 трлн. долл. По данным отчета экспертов Comscore, в 2022 году он вырос на 21%, достиг 1,09 трлн. долл. и продолжает расти. Активный рост онлайн-торговли в США позволил появиться новым услугам. 3PL fulfillment – одна из них.