Цифровий художній дисплей EO1 Digital Art Display на ebay.com
03.05.2018

Цифровий художній дисплей EO1 Digital Art Display на ebay.com

Нові технології розвиваються приголомшливими темпами, але справжні цінності і любов до мистецтва - вічні. Розробники цифрового дисплея EO1 Digital Art Display, який представлений на ebay.com, зробили те, що ще недавно здавалося неможливим. Тепер ви можете насолоджуватися творіннями Моне, Ван Гога, Босха, Уорхолла, Пікассо та інших геніїв безпосередньо в своїй квартирі. Кращі роботи великих художників, які ви зможете змінювати одним кліком в смартфоні, наповнять ваш будинок новими фарбами! Особливості EO1 Digital Art Display на ebay.com EO1 Digital Art Display поєднує в собі мистецтво з новітніми технологіями. Всього один шедевр може змінити всю атмосферу вашого інтер'єру! Цифровий дисплей постачається з підставкою та комплектом для настінного монтажу Easy-to-Install, так що у вас не виникне проблем з установкою гаджета. Декілька хвилин і все готово! Картини галереї Лувру або неймовірної краси океанські заходи сонця, чудеса підводного світу, пейзажі нескінченної пустелі, урбаністичні мотиви міських пейзажів - ви зможете програмувати бібліотеку саме так, як цього вимагає ваш настрій! Гнучкі налаштування дисплею дозволяють ідеально підкоригувати зображення, виходячи з  освітленості приміщення і часу доби.Якщо ви шукаєте гідну прикрасу для свого інтер'єру, але не є шанувальником класичного мистецтва, тоді з легкістю додайте в список відображення  з деяких ваших найкрасивіших фотографій. Безліч яскравих щасливих моментів будуть щохвилини наповнювати будинок теплом і гармонією! Нові технології в тандемі з сучасним мистецтвомВивчайте, колекціонуйте і демонструйте фотографії, анімації, відео та зображення високої чіткості з безкоштовними додатками Electric Objects для iOS і Android. Насолоджуйтесь сотнями оригінальних творів мистецтва, зроблених для вашого EO1 Digital Art Display від кращих художників і галерей по всьому світу, включаючи музей Купера-Хьюїтта, Tumblr і Нью-Йоркську публічну бібліотеку. Поряд з тисячами інших власників EO1 по всьому світу і додатком Electric Objects, ви зможете вивчати об'єкти мистецтва інших членів спільноти, які вони демонструють в своїх будинках просто зараз. Діліться враженнями з однодумцями! EO1 Digital Art Display - простий і унікальний девайс. Вся бібліотека світу, шедеври світового мистецтва у вашому смартфоні! І тільки ви визначаєте, де сьогодні виявите уяву. Відкривайте світ з новими технологіями, впроваджуйте їх у життя, і життя стане яскравішим! Служба доставки Meest America доставить вашу посилку в максимально стислі терміни і за доступною ціною. Працюємо безпечно і швидко - доставка в Україну, Росію, Узбекистан, Казахстан, Киргизстан, Грузію і країни СНД.

Our news

Вспоминаем и чествуем погибших героев 🇺🇸

Вспоминаем и чествуем погибших героев 🇺🇸

В этот День памяти, Meest-America присоединяется к чествованию мужественных мужчин и женщин, которые принесли огромную жертву, служа в армии США

Поздравляем с Днем матери

Поздравляем с Днем матери

У любви нет границ, и даже тысячи километров не станут преградой, чтобы подарить её.

Пасхальное Промо

Пасхальное Промо

Отправляйте посылки на Пасху своим близким

Грузовые и коммерческие перевозки

Грузовые и коммерческие перевозки

Обеспечьте международное перемещение вашего бизнеса с помощью Meest America Cargo.

Снижена цена на доставку посылок в Узбекистан

Снижена цена на доставку посылок в Узбекистан

Специальная фиксированная цена для небольших посылок

Meest America становится партнером Национальной Почты Америки

Meest America становится партнером Национальной Почты Америки

Для вашего удобства мы объявляем о дополнительном способе Drop-Off.

День благодарения - ОФИС ЗАКРЫТ

День благодарения - ОФИС ЗАКРЫТ

Счастливого Дня Благодарения!

Прогрессивные компании США придерживаются принципа Meest Fulfillment

Прогрессивные компании США придерживаются принципа Meest Fulfillment

Рынок электронной коммерции США перешагнул отметку в 1 трлн. долл. По данным отчета экспертов Comscore, в 2022 году он вырос на 21%, достиг 1,09 трлн. долл. и продолжает расти. Активный рост онлайн-торговли в США позволил появиться новым услугам. 3PL fulfillment – одна из них.